SENİN PROJENİ BEKLİYORUZ...

Çünkü dünyada ses getirecek fikrin sende olduğunu biliyoruz. Fikrini zirveye taşımak, zirveye ulaştığında da yeni zirveler yaratmak için bizimle hızlanmaya var mısın?

Hemen Katılın

...

Hakkımızda

Türkiye’den doğup global başarılara imza atacak girişimleri ortaya çıkartmak için Yazılım Sanayicileri Derneği tarafından kurulduk.

...

Hizmetlerimiz

Ekibinizle gelin, fikrinizi ürüne uzman kadromuzla birlikte dönüştürün.

...

Başvurular

Teknoloji odaklı, yenilikci, ticarileştirilebilir, üretim hedefi olan yazılım veya yazılım/donanım projeleri ile tüm katılımcılara açığız.

YASAD’da Genel Kurul Yapıldı

YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği) 2014-2015 yıllarında görev yapacak yönetim kadrosunu belirledi. Derneğin başkanlığına Doğan Ufuk Güneş yeniden seçildi.

>>

YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş, IDEF 2013 Savunma fuarında önemli temaslarda bulundu.

YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş, IDEF 2013 Savunma fuarı açılışında Milli Savunma Bakanımız Sayın İsmet Yıldız ve Bakan Yardımcısı Kemal Yardımcı ile görüşmeler yaparak önemli temaslarda bulundu.

>>

Girişimcilik Eğitim Merkezi projemiz en başarılı projeler listesinde yer aldı.

YASAD olarak hazırladığımız ve çok önem verdiğimiz "Girişimcilik Eğitim Merkezi" projemiz , İstanbul Kalkınma Ajansı (ISKA) tarafından başarılı projeler arasında bulunup kabul edildi.

>>

E-fatura sektöre yeni fırsatlar getirecek.

YASAD ve Gelir İdaresi Başkanlığı ile birlikte düzenlediği e-Fatura ve e-Defter Uygulamaları Bilgilendirme Semineri’nde konuşan Doğan Ufuk Güneş, yazılım sektörü için e-fatura sistemine geçişin önemine değindi.

>>

Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği YASAD Yazılım Sanayicileri Derneği, Girişimcilik Eğitim Merkezi Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerikle ilgili tek sorumluluk YASAD Yazılım Sanayicileri Derneği’ne ait olup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.